Prezentujemy poniżej 3 gabinety chirurgii plastycznej w Łodzi. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach chirurgii plastycznej w Łodzi to: usunięcie kaszaka, usunięcie tłuszczaka oraz usunięcie brodawki zwykłej.

Filtruj wyniki

Inne gabinety w pobliżu Łodzi, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gabinet chirurgii plastycznej Łódź - informacje

Gabinet chirurgii plastycznej to specjalistyczna placówka, w której świadczone są usługi z zakresu korekcji wrodzonego lub nabytego defektu ciała. W łódzkich gabinetach chirurgii plastycznej przeprowadzana jest kwalifikacja do zabiegów w obszarze twarzy (plastyka nosa w części chrzęstnej i kostnej, korekcja powiek dolnych i górnych oraz lifting twarzy, a także plastyka brwi i lifting czoła, powiększenie ust). Kwalifikuje się w nich również pacjentów do procedur modelujących sylwetkę - najczęściej wykorzystywaną metodą jest liposukcja w różnych odmianach (liposukcja klasyczna, liposukcja klasyczna z zastosowaniem modelowania komórkami macierzystymi ADSC, liposukcja Body-Jet, liposukcja VaserLipo). Oferta gabinetów chirurgii plastycznej w Łodzi obejmuje także konsultację przed takimi zabiegi jak korekcja odstających małżowin usznych, powiększenie, pomniejszenie, podniesienie piersi, plastyka powłok brzusznych oraz usunięcie blizn.

W gabinetach chirurgii plastycznej na terenie Łodzi przyjmują specjaliści chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej.

Pacjenci szukali gabinetów chirurgii plastycznej także w miastach pobliżu Łodzi, takich jak: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski lub Bełchatów.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.