Prezentujemy poniżej 5 gabinetów chirurgii plastycznej we Wrocławiu. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach chirurgii plastycznej we Wrocławiu to: usunięcie tłuszczaka, chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowej oraz skleroterapia naczyń żylnych kończyn dolnych.

Filtruj wyniki

Inne gabinety w pobliżu Wrocławia, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gabinet chirurgii plastycznej Wrocław - informacje

Problemy natury medycznej i estetycznej pacjenci mogą rozwiązywać w nowoczesnych i certyfikowanych gabinetach chirurgii plastycznej we Wrocławiu, które oferują pełen zakres zabiegów, realizowanych w trybie jednodniowym lub planowym. Filarem oferty są operacje twarzy, obejmujące m.in. lifting twarzy, plastykę powiek dolnych i/lub górnych, które często łączone są z zabiegiem podniesienia brwi i liftingiem czoła. Chirurgia twarzy dotyczy także korekcji kształtu nosa, ust oraz uszu. Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów estetycznych we wrocławskich gabinetach chirurgii plastycznej jest korekcja piersi, co obejmuje ich powiększanie, zmniejszanie z możliwością podniesienia oraz korekcję kształtu z wymianą implantów. Do dyspozycji pacjentów jest pełna oferta nowoczesnych protez piersiowych, która obejmuje wkładki silikonowe lub solne, okrągłe bądź anatomiczne oraz gładkie i teksturowane.

Dzięki systemowi komputerowego doboru implantów piersiowych Matrix- BioDynamic™ Implant Selection, z jakiego korzystają wrocławskie placówki, oraz symulacji na podstawie szczegółowych pomiarów klatki piersiowej pacjentki, zabiegi korekcyjne nie muszą się już wiązać z ryzykiem doboru za dużych lub za małych protez.

Operacje plastyczne we Wrocławiu wykonują lekarze specjaliści chirurgii plastycznej.

Pacjenci szukali gabinetów chirurgii plastycznej także w miastach pobliżu Wrocławia, takich jak: Brzeg.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.