Prezentujemy poniżej 5 gabinetów dermatologicznych w Poznaniu. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach dermatologicznych w Poznaniu to: nogi (całe) - usuwanie popękanych naczynek laserem, pojedyncze popękane naczynko - usuwanie laserem oraz linie poziome czoła - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową.

Filtruj wyniki
(Poznań)

Dolce Medical

Specjalizujemy się w medycynie estetycznej oraz zabiegach chirurgii jednego dnia. Oferujemy szereg zabiegów o działaniu odmładzającym... więcej

Inne gabinety w pobliżu Poznania, które mogą być dla Ciebie interesujące

Pacjenci szukali gabinetów dermatologicznych także w miastach pobliżu Poznania, takich jak: Luboń.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.