Prezentujemy poniżej 1 gabinet leczenia niepłodności w Radomiu. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach leczenia niepłodności w Radomiu to: zamykanie pajączków na kończynach dolnych laserowo, linie poziome czoła - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową oraz linie pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową.

Filtruj wyniki
Gabinet leczenia niepłodności

Wromed
Radom

Gabinet Wromed oferuje szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, mających na celu poprawę wyglądu, przeciwdziałanie p... więcej »

Pokaż szczegóły »
Pacjenci szukali gabinetów leczenia niepłodności także w miastach pobliżu Radomia, takich jak: Skarżysko-Kamienna.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.