Gabinet medycyny estetycznej Bydgoszcz

Prezentujemy poniżej 3 gabinety medycyny estetycznej w Bydgoszczy. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej w Bydgoszczy to: bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym, bruzdy wargowo-bródkowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym oraz zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym.

Filtruj wyniki

Gabinet medycyny estetycznej Bydgoszcz - informacje

Gabinet medycyny estetycznej to placówka medyczna, w której dokonuje się kwalifikacji do zabiegów oraz przeprowadza się procedury upiększające i spowalniające procesy starzenia się skóry. W gabinetach medycyny estetycznej, znajdujących się w Bydgoszczy, wykonuje się m.in. zabiegi wyszczuplające (korzystanie z systemu, opartego na technologii High Intensity Focused Ultrasound, polegającej na użyciu fali ultradźwiękowej, systemu multipolarnej radiofrekwencji oraz lipoliza iniekcyjna), jak również przeprowadza depilację przy użyciu lasera. Specjaliści wykonują tam również zabiegi ujędrniające skórę i wygładzające zmarszczki (zabiegi laserowe, z zastosowaniem wypełniaczy i preparatów toksyny botulinowej).

Gabinety medycyny estetycznej w Bydgoszczy posiadają na wyposażeniu sprzęt do przeprowadzania lipotransferu, czyli przeszczepu tkanki tłuszczowej, w tym część z nich do wykonania Nanolipotransferu z rewitalizacją ADSC (komórki macierzyste tkanki tłuszczowej) oraz Mikrolipotransferu.

W bydgoskich gabinetach medycyny estetycznej pracują lekarze – specjaliści medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali gabinetów medycyny estetycznej także w miastach pobliżu Bydgoszczy, takich jak: Inowrocław lub Toruń.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.