Gabinet medycyny estetycznej Częstochowa

Prezentujemy poniżej 7 gabinetów medycyny estetycznej w Częstochowie. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej w Częstochowie to: konsultacja lekarska w zakresie medycyny estetycznej, linie poziome czoła - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową oraz linie pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową.

Filtruj wyniki

Inne gabinety w pobliżu Częstochowy, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gabinet medycyny estetycznej Częstochowa - informacje

W gabinetach medycyny estetycznej pacjenci mogą poddawać się zabiegom z zakresu kosmetologii na twarz i ciało. Częstochowskie gabinety medycyny estetycznej posiadają w swojej ofercie m.in. zabiegi modelujące usta oraz poprawiające ich kształt i nawilżenie, w trakcie których wykorzystywane są m.in. preparaty na bazie kwasu hialuronowego. W ofercie gabinetów medycyny estetycznej na terenie Częstochowy znajdują się także różnorodne zabiegi przeciwzmarszczkowe, w tym korekcja zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej oraz wypełniaczy, laserowe fotoodmładzanie skóry, mezoterapia czy laserowy peeling.

Na wyposażeniu gabinetów medycyny estetycznej w Częstochowie znajdują się m.in. aparaty IPL, używane podczas zabiegów z zakresu fotodmładzania. Zastosowanie przy leczeniu poszerzonych naczynek, przebarwień oraz blizn (m.in. potrądzikowych, pourazowych) znajdują różnego rodzaju lasery (frakcyjny CO2, biostymulacyjny czy diodowy). Z kolei do zabiegów liftingujących wykorzystywane są urządzenia z technologią Ultraformer III i Carismed Kontur RF.

W gabinetach medycyny estetycznej położonych w Częstochowie przyjmują specjaliści z zakresu dermatologii oraz certyfikowani lekarze medycyny estetycznej.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.