Prezentujemy poniżej 9 gabinetów medycyny estetycznej w Gdańsku. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej w Gdańsku to: linie pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową, kurze łapki - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową oraz bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym.

Filtruj wyniki

Inne gabinety w pobliżu Gdańska, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gabinet medycyny estetycznej Gdańsk - informacje

Gabinet medycyny estetycznej to specjalistyczna placówka medyczna, oferująca nieoperacyjne zabiegi z zakresu modelowania ciała oraz bezoperacyjnego liftingu twarzy, m.in. za pomocą nici PDO. Gabinety medycyny estetycznej, mieszczące się w Gdańsku, posiadają w swojej ofercie zabiegi modelujące kształt i wielkość pośladków lub piersi, wyszczuplające talię oraz uda zewnętrzne i wewnętrzne. Ponadto można się w nich poddać redukcji tkanki tłuszczowej na plecach, biodrach czy na podwójnym podbródku oraz redukcji męskiej ginekomastii. Z zabiegów modelujących twarz proponowane jest nie tylko wygładzanie zmarszczek za pomocą nici PDO, ale także za pomocą innych preparatów, takich jak kwas hialuronowy, toksyna botulinowa czy poprzez zabieg kriolipolizy.

Gdańskie gabinety medycyny estetycznej wyposażone są m.in. w urządzenia służące do redukcji cellulitu oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej różnych okolic ciała. Wśród nich można wymienić: aparat Cryolab (z głowicą emtiującą fale radiowe), urządzenie Slim Lipo, służące do laserowej liposukcji, oraz aparat  Endermologie LPG (mechaniczna stymulacja tkanki tłuszczowej).

W gdańskich gabinetach medycyny estetycznej przyjmują lekarze medycyny estetycznej oraz specjaliści dermatologii i wenerologii.

Pacjenci szukali gabinetów medycyny estetycznej także w miastach pobliżu Gdańska, takich jak: Wejherowo lub Starogard Gdański.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.