Prezentujemy poniżej 17 gabinetów medycyny estetycznej w Katowicach. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej w Katowicach to: linie pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową, kurze łapki - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową oraz konsultacja lekarska w zakresie medycyny estetycznej.

Filtruj wyniki

Inne gabinety w pobliżu Katowic, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gabinet medycyny estetycznej Katowice - informacje

Gabinet medycy estetycznej to specjalistyczna placówka medyczna, w której można poddać się usunięciu przebarwień skóry na twarzy oraz ciele. Ponadto oferowane są tutaj zabiegi modelujące owal całej twarzy oraz wybranych okolic twarzy. W katowickich gabinetach medycyny estetycznej mogą zostać zlikwidowane różnego rodzaju zmiany barwnikowe skóry (piegi, plamy soczewicowate, przebarwienia pozapalne) oraz uszkodzenia słoneczne za pomocą zabiegów laserowych lub z wykorzystaniem preparatów (np. Cosmelan). Ponadto pacjent może przyjść tutaj na zabiegi z zakresu modelowania owalu twarzy, modelowania kształtu kości policzkowych czy podbródka za pomocą iniekcji preparatów z kwasem hialuronowym lub nici PDO.

Katowickie gabinety medycyny estetycznej wyposażone są w różnego rodzaju aparaty do zabiegów wyszczuplających sylwetkę, np. aparat do wyszczuplania za pomocą ultradźwięków Ultracontour, żelazko antycellulitowe Abacosun (likwidujące tłuszcz za pomocą ultradźwięków i fali uderzeniowej) czy urządzenie VelaShape (działające na tkankę tłuszczową poprzez podciśnienie oraz masaż mechaniczny).

W katowickich gabinetach medycyny estetycznej przyjmują dyplomowani lekarze medycyny estetycznej oraz specjaliści dermatologii i wenerologii.

Pacjenci szukali gabinetów medycyny estetycznej także w miastach pobliżu Katowic, takich jak: Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Rybnik lub Jastrzębie-Zdrój.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.