Prezentujemy poniżej 17 gabinetów medycyny estetycznej w Krakowie. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej w Krakowie to: konsultacja lekarska w zakresie medycyny estetycznej, linie pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową oraz kurze łapki - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową.

Filtruj wyniki

Inne gabinety w pobliżu Krakowa, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gabinet medycyny estetycznej Kraków - informacje

Gabinety medycyny estetycznej w Krakowie to miejsca, gdzie osoby chcące poprawić wygląd lub skorygować miejscowe defekty urody mogą skorzystać z profesjonalnej konsultacji oraz szerokiej oferty specjalistycznych zabiegów na twarz i ciało. W procedurach anti-aging, oprócz kwasu hialuronowego oraz osocza bogatopłytkowego, w zakresie leczenia zmarszczek mimicznych twarzy, nadal wiodącą rolę odgrywa Botox, który jest również preparatem oferowanym w terapii nadpotliwości i w leczeniu migrenowych bólów głowy. Czołową grupę zabiegów stanowi modelowanie sylwetki, a redukcja tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, ud, bioder lub podbródka odbywa się m.in. dzięki małoinwazyjnemu zabiegowi lipolizy iniekcyjnej Dermaheal LL.

W procedurze wolumetrii twarzy, piersi i pośladków popularną metodą w krakowskich placówkach jest lipotransfer – przeszczep własnej tkanki tłuszczowej, realizowany dzięki nowoczesnej technologii separacji komórek tłuszczowych – Adivive™. Technika stosowana jest również w przypadku regeneracji skóry grzbietów rąk.

W gabinetach medycyny estetycznej w Krakowie, zabiegi anti-aiging oraz lipoiniekcje przeprowadzają dyplomowani lekarze medycyny, certyfikowani specjaliści medycyny estetycznej.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.