Prezentujemy poniżej 10 gabinetów medycyny estetycznej w Łodzi. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej w Łodzi to: konsultacja lekarska w zakresie medycyny estetycznej, linie poziome czoła - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową oraz linie pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową.

Filtruj wyniki

Inne gabinety w pobliżu Łodzi, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gabinet medycyny estetycznej Łódź - informacje

Zabiegi upiększające, lecznicze i pielęgnacyjne to zakres kompleksowej obsługi i optymalnych rozwiązań, jakie oferują gabinety medycyny estetycznej w Łodzi. Profesjonalne procedury w ramach programów odmładzających obejmują m.in. zabiegi na bazie kwasu hialuronowego, dedykowane twarzy i jej podzespołom. Dzięki iniekcjom preparatu, wypełnić można nie tylko zmarszczki, blizny i poprawić owal twarzy, ale także wymodelować usta i nieoperacyjnie skorygować kształt nosa. Procedury z wykorzystaniem kwasu hialuronowego stosowane w łódzkich placówkach, to, oprócz iniekcji, także nici hialuronowe Hydrolift oraz zabieg Hydrobalans Restylane Vital™. Dominującą grupą zabiegów są również programy, dedykowane kształtowaniu sylwetki. Nowoczesne zabiegi opierają się m.in. na lipolizie Aqualyx®, liposukcji ultradźwiękowej i kriolipolizie z drenażem limfatycznym (Lipocryo Plus).

Bogatą ofertę w zakresie regeneracji skóry – resurfacing, poprawy jej napięcia i gęstości oraz redukcji blizn, stanowią zabiegi laserowe, które korzystają m.in. z technologii laserów frakcyjnych: O2 i nieablacyjnego erbowo-szklanego lasera Perfectus Er:Glass Fiber.

Wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w łódzkich gabinetach wykonują dyplomowani lekarze medycyny, certyfikowani w zakresie medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali gabinetów medycyny estetycznej także w miastach pobliżu Łodzi, takich jak: Konstantynów Łódzki.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.