Prezentujemy poniżej 9 gabinetów medycyny estetycznej w Lublinie. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej w Lublinie to: dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym, linie pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową oraz kurze łapki - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową.

Filtruj wyniki

Inne gabinety w pobliżu Lublina, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gabinet medycyny estetycznej Lublin - informacje

Gabinety medycyny estetycznej w Lublinie posiadają pełną ofertę nowoczesnych usług z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, a jedną z najnowszych terapii jest autologiczny przeszczep tkanki tłuszczowej, stosowany w celu uzupełnienia ubytków tkankowych w obrębie twarzy (zmarszczki, ubytki pourazowe, pooperacyjne). Oferta lubelskich gabinetów obejmuje również usuwanie przebarwień, a skuteczne pozbycie się plam barwnikowych zapewniają preparaty Cosmelan i Dermamelan. Nowoczesną alternatywą są ponadto lasery: CO2 i Fotona. Regulację procesów melanogenezy zapewnia również urządzenie Dermapen™.

Zakres zabiegów lubelskich gabinetów medycyny estetycznej to także kosmetyczne i estetyczne procedury rewitalizacji skóry, by wymienić nowoczesny lifting skóry z korekcją zmarszczek, jaki zapewnia aparat NNM™ Lipo Kontur, wykorzystujący laser m.in. do terapeutycznego rozpuszczania tkanki tłuszczowej. Profesjonalne oczyszczanie skóry realizowane jest dzięki ultradźwiękom peelingu kawitacyjnego, natomiast aparat Cryolift wykorzystuje najnowszą metodę krioterapii, odświeżając i ujędrniając skórę.

Wszystkie procedury z zakresu medycyny estetycznej w Lublinie wykonują lekarze medycyny bądź specjaliści dermatologii i wenerologii, certyfikowani w zakresie medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali gabinetów medycyny estetycznej także w miastach pobliżu Lublina, takich jak: Nałęczów lub Puławy.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.