Prezentujemy poniżej 19 gabinetów medycyny estetycznej w Poznaniu. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej w Poznaniu to: linie poziome czoła - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową, linie pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową oraz kurze łapki - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową.

Filtruj wyniki
(Poznań)

Dolce Medical

Specjalizujemy się w medycynie estetycznej oraz zabiegach chirurgii jednego dnia. Oferujemy szereg zabiegów o działaniu odmładzającym... więcej

Inne gabinety w pobliżu Poznania, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gabinet medycyny estetycznej Poznań - informacje

Gabinet medycyny estetycznej jest specjalistyczną placówką, w ramach której świadczone są usługi, mające zastopować procesy starzenia się skóry lub przywrócić jej młodzieńczy wygląd. W gabinetach medycyny estetycznej w Poznaniu przeprowadza się całą gamę procedur z wykorzystaniem kwasu hialuronowego (redukcja zmarszczek, powiększanie ust, modelowanie owalu twarzy, korekta i podniesienie kącików ust). Ich oferta obejmuje również zabiegi, stosowane w celu usuwania cellulitu, takie jak termolifting (radiofrekwencja mikroigłowa), karboksyterapia, mezoterapia oraz masaż bańką chińską.

Poznańskie gabinety medycyny estetycznej wyposażone są w nowoczesne aparaty do rewitalizacji skóry, takie jak Dermapen (służący do wykonywania mezoterapii igłowej), CACI (urządzenie służące do mikrodermabrazji rotacyjnej) oraz Concerto (urządzenie wykorzystywane do karboksyterapii).

W gabinetach medycyny estetycznej na terenie Poznania przyjmują specjaliści z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i wenerologii oraz chirurgii ogólnej i plastycznej.

Pacjenci szukali gabinetów medycyny estetycznej także w miastach pobliżu Poznania, takich jak: Luboń.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.