Prezentujemy poniżej 4 gabinety medycyny estetycznej w Radomiu. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej w Radomiu to: linie poziome czoła - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową, linie pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową oraz całe czoło (lwia zmarszczka oraz linie poziome) - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową.

Filtruj wyniki

Inne gabinety w pobliżu Radomia, które mogą być dla Ciebie interesujące

(Radom)

GlobalDent

GlobalDent to placówka wielospecjalistyczna, która oferuje szeroki pakiet zabiegów z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej. Nas... więcej

Radom ul. Narutowicza 1b lok. 2
Pacjenci szukali gabinetów medycyny estetycznej także w miastach pobliżu Radomia, takich jak: Skarżysko-Kamienna.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.