Gabinet ortopedyczny Częstochowa

Prezentujemy poniżej 2 gabinety ortopedyczne w Częstochowie. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach ortopedycznych w Częstochowie to: leczenie operacyjne choroby dupuytrena, wycięcie ganglionu nadgarstka oraz wycięcie ganglionu palca ręki.

Filtruj wyniki

Gabinet ortopedyczny Częstochowa - informacje

Gabinet ortopedyczny to specjalistyczna placówka, w ramach której przeprowadzana jest diagnostyka oraz leczenie schorzeń narządu ruchu. W częstochowskich gabinetach ortopedycznych świadczona jest kompleksowa pomoc w zakresie rozpoznania i leczenia chorób metabolicznych kości, w tym osteoporozy (badanie densytometryczne – pomiar gęstości kości, porady dotyczące zapobiegania dalszemu zanikowi substancji kostnej, farmakologia). Ich oferta obejmuje również terapię komórkami macierzystymi (osoczem bogatym w czynniki wzrostu - PRP), która jest sprawdzoną metodą leczenia schorzeń ortopedycznych (leczenie urazów i uszkodzeń tkanek miękkich, urazów sportowych, zwyrodnienia stawów).

Gabinety ortopedyczne na terenie Częstochowy wyposażone są w nowoczesny sprzęt medyczny, w tym aparaty ultrasonograficzne, podoskopy (urządzenia do diagnostyki stóp) oraz densytometry, służące do pomiaru gęstości mineralnej kości.

W gabinetach ortopedycznych w Częstochowie przyjmują specjaliści ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz specjaliści ortopedii i chirurgii dziecięcej.

Pacjenci szukali gabinetów ortopedycznych także w miastach pobliżu Częstochowy, takich jak: Lubliniec lub Radomsko.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.