Prezentujemy poniżej 1 gabinet ortopedyczny we Wrocławiu. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach ortopedycznych we Wrocławiu to: leczenie stulejki chirurgiczne, operacje plastyczne piersi oraz chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki.

Filtruj wyniki

Gabinet ortopedyczny Wrocław - informacje

Gabinety ortopedyczne to specjalistyczne placówki, w których diagnozowane i leczone są choroby oraz urazy narządu ruchu. W gabinetach ortopedycznych we Wrocławiu przeprowadzana jest m.in. diagnostyka chorób i urazów kolana, na podstawie której pacjenci kwalifikowani są do zabiegów rekonstrukcyjnych i naprawczych stawu kolanowego. W placówkach rozpoznawane są ponadto wady postawy, takie jak skolioza, kifoza i lordoza, ale również stopy szpotawe, koślawe czy płaskostopie. Specjaliści dokonują w zakresie tych dolegliwości kwalifikacji na zabiegi operacyjne lub rehabilitację.

W gabinetach ortopedycznych we Wrocławiu wykonywane są badania ultrasonograficzne narządu ruchu, w tym stawów, mięśni i ścięgien u dorosłych i dzieci. Przeprowadzane są nie tylko w ujęciu ortopedycznym, ale również reumatologicznym i neurologicznym (m.in. USG reumatologiczne rąk i stóp z oceną unaczynienia). We Wrocławiu w ofercie gabinetów ortopedycznych znajdują się również badania ultrasonograficzne bioder noworodków.

We wrocławskich gabinetach ortopedycznych usługi świadczą specjaliści z zakresu ortopedii i traumatologii lub ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Pacjenci szukali gabinetów ortopedycznych także w miastach pobliżu Wrocławia, takich jak: Brzeg.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.