Prezentujemy poniżej 5 gabinetów stomatologicznych w Bydgoszczy. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach stomatologicznych w Bydgoszczy to: korona porcelanowa na podbudowie metalowej, korona porcelanowa na podbudowie z tlenku cyrkonu oraz nacięcie ropnia w jamie ustnej.

Filtruj wyniki

Gabinet stomatologiczny Bydgoszcz - informacje

Jednym z filarów oferty gabinetów stomatologicznych w Bydgoszczy są specjalistyczne zabiegi z obszaru chirurgii szczękowej, które obejmują chirurgiczne usuwanie zębów, w tym zębów zatrzymanych, resekcje wierzchołków korzeni, replantacje zębów oraz pełen zakres chirurgii protetycznej, w tym również implanty i przeszczepy kostne ze sterowaną regeneracją kości w szczęce oraz wokół zębów. Zakres leczenia stanowi również chirurgia ortododontyczna i periodontologiczna. Oprócz chirurgii, stałą ofertą jest stomatologia estetyczna, w zakresie której bydgoskie placówki realizują pełen zakres wybielania zębów: nakładkowe wybielanie zębów (w domu), wybielanie zębów jednowizytowe lampą w gabinecie oraz wybielanie zęba po leczeniu endodontycznym. Metody nieinwazyjnego wybielania obejmują ponadto nowoczesne zabiegi laserowego wybielania zębów akceleratorem halogenowym lub akceleratorem elektroluminescencyjnym (lampa LED).

W bydgoskich gabinetach stomatologicznych leczenie poprzedza pantomograficzna diagnostyka oraz cyfrowa tomografia stożkowa. Większość gabinetów, dzięki radiowizjografii i zdjęciom wewnątrzustnym, ma możliwość stałej kontroli wykonywanego leczenia.

Zespół gabinetów stomatologicznych tworzą lekarze specjaliści m.in. chirurgii szczękowo-twarzowej.

Pacjenci szukali gabinetów stomatologicznych także w miastach pobliżu Bydgoszczy, takich jak: Inowrocław lub Toruń.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.