Gabinet stomatologiczny Częstochowa

Prezentujemy poniżej 2 gabinety stomatologiczne w Częstochowie. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach stomatologicznych w Częstochowie to: implanty stomatologiczne, wybielanie zębów oraz stomatologia zachowawcza.

Filtruj wyniki

Inne gabinety w pobliżu Częstochowy, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gabinet stomatologiczny Częstochowa - informacje

Gabinety stomatologiczne świadczą usługi z zakresu leczenia zębów, przyzębia i innych tkanek jamy ustnej. W Częstochowie gabinety stomatologiczne oferują pełen zakres zabiegów periodontologicznych, w tym m.in. ultradźwiękowe usuwanie kamienia nazębnego oraz piaskowanie zębów. Ponadto przeprowadzane są tu skaling (naddziąsłowy i poddziąsłowy) czy laseroterapia w celu regeneracji dziąseł i zapobiegnięciu ich krwawieniu. Wykonywane jest również leczenie chirurgiczne w ramach periodontologii (np. szynowanie zębów oraz kiretaż zamknięty i otwarty). W częstochowskich placówkach pacjenci mogą poddać się także wybielaniu zębów. Zabieg przeprowadzany jest metodą Beyond, techniką nakładową oraz poprzez zastosowanie nakładek na martwe zęby.

Na wyposażeniu gabinetów stomatologicznych w Częstochowie znajdują się piaskarki (m.in. firmy Prophy Unit), najnowszej generacji elektroniczne endometry (np. Raypex 5) oraz unity (m.in. firmy Swident). Dzięki radiowizjografom w gabinetach wykonywane są zdjęcia RTG jamy ustnej. Z kolei podczas zabiegów wybielających stosowane są przykładowo lampy Beyond.

W częstochowskich gabinetach stomatologicznych pacjentów przyjmują stomatolodzy o różnych specjalizacjach, m.in. z zakresu protetyki, chirurgii stomatologicznej oraz periodontologii, a także specjaliści endodoncji.

Pacjenci szukali gabinetów stomatologicznych także w miastach pobliżu Częstochowy, takich jak: Lubliniec.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.