Prezentujemy poniżej 10 gabinetów stomatologicznych w Gdańsku. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach stomatologicznych w Gdańsku to: wybielanie zębów metodą nakładkową, korona porcelanowa na podbudowie metalowej oraz proteza szkieletowa metalowa.

Filtruj wyniki

Inne gabinety w pobliżu Gdańska, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gabinet stomatologiczny Gdańsk - informacje

Gabinet stomatologiczny jest specjalistyczną placówką w medyczną, w której diagnozuje się i leczy choroby zębów i przyzębia. W gabinetach stomatologicznych na terenie Gdańska świadczona jest cała gama usług z zakresu ortodoncji, w tym badanie w obrębie narządu żucia dziecka, zapobieganie zaburzeniom narządu żucia (morfologicznym i czynnościowym) oraz leczenie zaburzeń narządu żucia zarówno u dzieci, jak i dorosłych przy pomocy stałych i ruchomych aparatów ortodontycznych. Ich oferta obejmuje także kompleksowe leczenie periodontologiczne, takie jak skaling naddziąsłowy lub poddziąsłowy, który polega na usuwaniu twardych złogów nazębnych oraz kiretaż zamknięty lub otwarty, polegający na oczyszczeniu kieszonki przyzębnej.

W gdańskich gabinetach stomatologicznych wykonuje się również badania diagnostyczne, w tym badanie na obecność patogenów, powodujących parodontozę, badanie błony śluzowej jamy ustnej w kierunku wykrycia nowotworów oraz badanie rentgenowskie (RTG punktowe, panoramiczne, cefalometryczne, stawów skroniowo-żuchwowych).

W gabinetach stomatologicznych w Gdańsku przyjmują specjaliści z zakresu m.in. stomatologii ogólnej, periodontologii, ortodoncji oraz chirurgii szczękowo-twarzowej.

Pacjenci szukali gabinetów stomatologicznych także w miastach pobliżu Gdańska, takich jak: Sopot, Wejherowo lub Starogard Gdański.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.