Prezentujemy poniżej 9 gabinetów stomatologicznych w Gdyni. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach stomatologicznych w Gdyni to: wybielanie zębów metodą nakładkową, korona porcelanowa na podbudowie metalowej oraz proteza szkieletowa metalowa.

Filtruj wyniki

Inne gabinety w pobliżu Gdyni, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gabinet stomatologiczny Gdynia - informacje

Gabinet stomatologiczny jest placówką medyczną, w ramach której diagnozuje się, zapobiega oraz leczy choroby zębów, przyzębia, jak również schorzenia innych tkanek jamy ustnej. W gabinetach stomatologicznych na terenie Gdyni przeprowadzanie jest m.in. leczenie endodontyczne,  leczenie reendodontyczne (powtórne leczenie kanałowe), jak również specjalistyczne leczenie kanałowe pod mikroskopem. W ramach stomatologii zachowawczej oferowane są m.in. wypełnienia uzębienia (wypełnienia kanapkowe, kompozytowe,amalgamatowe), a także oczyszczanie uzębienia z kamienia i osadu (skaling, wybielanie lampą lub laserem). 

W gdyńskich gabinetach stomatologicznych można wykonać RTG punktowe i zgryzowe zebów (w wielu gabinetach aparaty RTG znajdują się bezpośrednio przy fotelach stomatologicznych). Wykonywane jest też RTG pantomograficzne, uwidaczniające m.in. rozmieszczenie korzeni, jak również tomografia komputerowa zębów 3D. Gabinety dysponują mikroskopami, usprawniajacymi obrazowanie podczas leczenia kanałowego, a także endometrami, ilustrującymi  ruch aparatu wzdłuż kanału korzeniowego.

W gabinetach stomatologicznych w Gdyni przyjmują specjaliści m.in. stomatologii ogólnej, implantologii i endodoncji.

 

 

 

Pacjenci szukali gabinetów stomatologicznych także w miastach pobliżu Gdyni, takich jak: Sopot lub Wejherowo.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.