Prezentujemy poniżej 14 gabinetów stomatologicznych w Krakowie. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach stomatologicznych w Krakowie to: wypełnienie ubytku światłoutwardzalne, znieczulenie miejscowe przy zabiegu stomatologicznym oraz proteza całkowita akrylowa - osiadająca (góra lub dół).

Filtruj wyniki

Inne gabinety w pobliżu Krakowa, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gabinet stomatologiczny Kraków - informacje

Gabinet stomatologiczny to placówka medyczna, w ramach której diagnozuje i leczy się schorzenia zębów i przyzębia oraz choroby tkanek jamy ustnej. W krakowskich gabinetach stomatologicznych przeprowadza się m.in. zabiegi wszczepienia implantów (nawet w przypadku trudnych warunków stomatologicznych), wykorzystując procedury sterowania i regeneracji kości. Ich oferta obejmuje również pełną opiekę stomatologiczną dzieci, w tym porady z obszaru higieny jamy ustnej, leczenie próchnicy zębów mlecznych i stałych, fluoryzację zębów oraz lakowanie bruzd zębowych. 

W gabinetach stomatologicznych na terenie Krakowa wykonuje się specjalistyczne badania diagnostyczne, w tym zdjęcia rentgenowskie (punktowe, panoramiczne, kefalometryczne) oraz szereg badań tomograficznych (mikrotomografia endodontyczna, badanie tomograficzne stawów szczęki lub żuchwy, badanie pojedynczego stawu skroniowo-żuchwowego, a także badanie obu łuków zębowych i badanie tomograficznie zatok obocznych nosa).

W gabinetach stomatologicznych w Krakowie przyjmują specjaliści m.in. z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii ogólnej oraz chirurgii szczękowo-twarzowej.

Pacjenci szukali gabinetów stomatologicznych także w miastach pobliżu Krakowa, takich jak: Wieliczka.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.