Prezentujemy poniżej 10 gabinetów stomatologicznych w Łodzi. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach stomatologicznych w Łodzi to: proteza szkieletowa metalowa, wybielanie zębów lampą - jednowizytowe oraz wypełnienie ubytku światłoutwardzalne.

Filtruj wyniki

Inne gabinety w pobliżu Łodzi, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gabinet stomatologiczny Łódź - informacje

Gabinet stomatologiczny to placówka medyczna, w ramach której specjaliści przeprowadzają diagnostykę oraz leczenie schorzeń zębów, przyzębia i jamy ustnej (rozwiązują też problemy z budową oraz funkcjonowaniem aparatu żucia). Gabinety stomatologiczne w Łodzi oferują pacjentom m.in. kwalifikację do zabiegu oraz samą procedurę wszczepiania implantów, a także mocowanie korony czy mostu protetycznego na implancie. W ofercie znajdują się też zabiegi stomatologii estetycznej, w tym wybielanie, polerowanie oraz piaskowanie zębów.

Łódzkie gabinety stomatologiczne są wyposażone w nowoczesne mikroskopy stomatologiczne, umożliwiające dokładne leczenie kanałowe zęba. Ponadto, dysponują profesjonalnymi lampami i laserami, służącymi do wybielania zębów. Łódzcy stomatolodzy, podczas przeprowadzania zabiegów, używają też kamer wewnątrzustnych oraz laserów fluorescencyjnych, przeznaczonych do wykrywania wczesnych zmian w twardych strukturach tkanki zębowej.

W gabinetach stomatologicznych w Łodzi przyjmują lekarze dentyści wielu specjalności, w tym stomatolodzy ogólni, implantolodzy, endodonci, a także chirurdzy szczękowo-twarzowi.

Pacjenci szukali gabinetów stomatologicznych także w miastach pobliżu Łodzi, takich jak: Konstantynów Łódzki, Pabianice lub Łask.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.