Prezentujemy poniżej 4 gabinety stomatologiczne w Lublinie. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach stomatologicznych w Lublinie to: wypełnienie ubytku światłoutwardzalne, korona porcelanowa na podbudowie metalowej oraz most kompozytowy na włóknie szklanym.

Filtruj wyniki

Gabinet stomatologiczny Lublin - informacje

Gabinet stomatologiczny jest placówką medyczną, w której diagnozuje się oraz leczy choroby zębów, przyzębia, a także jamy ustnej. Pracujący tam specjaliści zajmują się też budową i funkcjonowaniem zgryzu. W lubelskich gabinetach stomatologicznych są przeprowadzane zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej (ekstraktacja zęba, resekcja wierzchołków korzeni zębowych, odbudowa kości, często związana z chirurgicznym przygotowaniem podłoża protetycznego czy podnoszenie zatok szczękowych), jak również procedury w ramach stomatologii dziecięcej (usunięcie zęba mlecznego, wykonanie wypełnienia w zębie mlecznym lub lakowanie zębów).

Gabinety stomatologiczne w Lublinie posiadają na wyposażeniu nowoczesne urządzenia do przeprowadzenia terapii endodontycznej – usprawniające pracę mikroskopy oraz endometry, pozwalające dokładnie zmierzyć długość opracowywanego kanału. Do przeprowadzania zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, takich jak wybielanie zębów, używane są tam natomiast specjalistyczne lasery.

W gabinetach stomatologicznych, mieszczących się w Lublinie, pacjentów przyjmują lekarze stomatologii różnych specjalizacji. Wśród nich znajdują się specjaliści stomatologii ogólnej, endodoncji ze stomatologią zachowawczą, a także chirurgii stomatologicznej.

Pacjenci szukali gabinetów stomatologicznych także w miastach pobliżu Lublina, takich jak: Nałęczów lub Puławy.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.