Prezentujemy poniżej 14 gabinetów stomatologicznych w Poznaniu. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach stomatologicznych w Poznaniu to: konsultacja stomatologiczna, piaskowanie zębów oraz korona porcelanowa na podbudowie metalowej.

Filtruj wyniki

Inne gabinety w pobliżu Poznania, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gabinet stomatologiczny Poznań - informacje

Pacjenci gabinetów stomatologicznych w Poznaniu mogą skorzystać z kompleksowej opieki stomatologicznej, opartej na nowoczesnych metodach leczenia, które w zakresie protetyki, oprócz tradycyjnych stałych uzupełnień braków zębowych w postaci koron pełnoceramicznych, oferują naturalnie transparentne korony i mosty wykonywane w systemie cyfrowym Lava 3M (USA). Zakres ruchomej odbudowy ubytków w uzębieniu stanowią protezy szkieletowe, osiadające i całkowite. W zakresie ortodoncji ofertę stanowią aparaty elastyczno-czynnościowe dla dzieci, aparaty ruchome oraz aparaty stałe metalowe, pozłacane oraz lingualne 2D i 3D. Dostępne są także systemy OrtoCR.

Nowoczesne wyposażenie poznańskich placówek stanowi zaplecze diagnostyczne w postaci RTG do zdjęć punktowych oraz panoramicznych, jak również skaner 3D TRIOS do analizy stanu uzębienia i wirtualnych odcisków dla późniejszych koron, licówek czy protez. Bezstresowe leczenie umożliwia system bezbolesnych znieczuleń The Wand lub QuickSleeper Qs5 firmy Dental Hi Tec oraz leczenie laserem CTL-1202. Podczas leczenia endodontycznego większość gabinetów korzysta z mikroskopów endodontycznych.

Leczenie protetyczne i ortodontyczne w poznańskich gabinetach stomatologicznych świadczą lekarze stomatolodzy, specjaliści w protetyce stomatologicznej lub ortodoncji.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.