Prezentujemy poniżej 7 gabinetów stomatologicznych w Szczecinie. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach stomatologicznych w Szczecinie to: wybielanie martwego zęba, wypełnienie ubytku światłoutwardzalne oraz korona porcelanowa na podbudowie metalowej.

Filtruj wyniki

Inne gabinety w pobliżu Szczecina, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gabinet stomatologiczny Szczecin - informacje

Gabinet stomatologiczny to specjalistyczna placówka medyczna, w której przeprowadzane jest leczenie ortodontyczne oraz wykonywane są zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Szczecińskie gabinety stomatologiczne oferują leczenie wad zgryzu u dorosłych, dzieci i młodzieży za pomocą aparatów stałych (standardowych i kosmetycznych z ceramicznymi zamkami), samoligaturującyh oraz ruchomych (także kolorowych). Można do nich udać się także na zabiegi usuwania zębów (jedno- i wielokorzeniowych), dłutowania zębów ósmych a także chirurgicznego wydłużenia korony klinicznej oraz resekcję wierzchołka korzenia z wstecznym wypełnieniem MTA.

W gabinetach stomatologicznych w Szczecinie znajduje się specjalistyczny sprzęt diagnostyczny, wykorzystywany przed leczeniem ortodontycznym oraz przed zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej. Wśród tych urządzeń można wymienić: aparat RTG do zdjęć RTG zębów punktowych cyfrowych, do zdjęć RTG pantomograficznych całej szczęki z funkcją 3D oraz skaner wewnątrzustny (np. Lava C.O.S.). Ponadto stomatolodzy wykorzystują w tych gabinetach fizjodyspenser, służący do zabiegów chirurgii stomatologicznej.

W gabinetach stomatologicznych na terenie Szczecina pracują specjaliści m.in. stomatologii ogólnej, chirurgii stomatologicznej oraz ortodoncji.

Pacjenci szukali gabinetów stomatologicznych także w miastach pobliżu Szczecina, takich jak: Stargard Szczeciński.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.