Gabinet urologiczny Częstochowa

Prezentujemy poniżej 2 gabinety urologiczne w Częstochowie. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabientach urologicznych w Częstochowie to: leczenie stulejki chirurgiczne, operacje pęcherzyka żółciowego oraz leczenie chorób odbytu.

Filtruj wyniki

Gabinet urologiczny Częstochowa - informacje

Działalność gabinetów urologicznych w Częstochowie koncentruje się na diagnostyce i leczeniu zachowawczym schorzeń urologicznych, związanych z męskim układem moczowo-płciowym. Leczenie obejmuje zaburzenia erekcji, stwardnienia plastyczne prącia oraz raka prącia. Zakres usług stanowią również kwalifikacje do leczenia ambulatoryjnego m.in. operacji plastycznej stulejki i krótkiego wędzidełka, czy skrzywienia prącia – choroby Peyroniego. W ramach gabinetu urologicznego w Częstochowie wykonywane są również drobne, małoinwazyjne zabiegi, takie jak elektrokoagulacja i krioterapia zmian na zewnętrznych narządach płciowych m.in. w przypadku kłykcin kończystych.

Profesjonalną diagnostykę w częstochowskich gabinetach urologicznych zapewniają m.in. wielogłowicowe aparaty USG z wielopłaszczyznową głowicą endorektalą (TRUS) do kontroli przezodbytniczych i celowanych biopsji prostaty. Gabinety wyposażone są również w USG z sondą brzuszną, doodbytniczą i dopęcherzową oraz endoskopy i video kamery. Nowoczesne leczenie stercza zapewnia urządzenie PLFT/CoreTherm oraz laser zielony KTP.

Świadczenia w ramach placówki w Częstochowie realizuje specjalista urolog.

Pacjenci szukali gabinetów urologicznych także w miastach pobliżu Częstochowy, takich jak: Lubliniec lub Radomsko.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.