Prezentujemy poniżej 4 gabinety urologiczne w Gdańsku. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabientach urologicznych w Gdańsku to: leczenie stulejki chirurgiczne, obrzezanie całkowite oraz wydłużenie wędzidełka prącia.

Filtruj wyniki

Inne gabinety w pobliżu Gdańska, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gabinet urologiczny Gdańsk - informacje

Gabinety urologiczne w Gdańsku oferują diagnostykę oraz leczenie chorób układu moczowo-płciowego, włącznie ze schorzeniami w aspekcie endokrynologicznym i naczyniowym wraz z kwalifikacją do zabiegów operacyjnych. Konsultacje obejmują leczenie zaburzeń erekcji, przedwczesnego wytrysku oraz oddawania moczu, a ponadto poradnictwo i kwalifikacje do leczenia zabiegowego z zakresu schorzeń urologicznych, takich jak skrzywienie prącia, stulejka czy krótkie wędzidełko prącia. Leczenie schorzeń układu moczowego w gdańskich placówkach obejmuje również kamicę nerkową z zastosowaniem farmakologii, metod nieinwazyjnych (np. litotrypsja przezustrojowa) lub chirurgicznych, m.in. nefrolitotrypsji przezskórnej bądź ureterorenoskopii.

Leczenie urologiczne w gdańskich gabinetach poprzedza badanie lekarskie z oceną ultrasonograficzną oraz badaniem per rectum. Specjalistyczna diagnostyka obejmuje zaburzenia mikcji, przewlekłe i ostre infekcje układu moczowego i kamicy moczowej oraz łagodny przerost gruczołu krokowego z oceną USG (TRUS). Badania urologiczne wiążą się ponadto z pomiarem stężenia PSA, uroflometrią, urodynamiką oraz TK z fazą urograficzną.

W gabinetach urologicznych w Gdańsku usługi świadczą lekarze specjaliści urolodzy, chirurdzy lub z tytułem FEBU (Fellow of the European Board of Urology).

Pacjenci szukali gabinetów urologicznych także w miastach pobliżu Gdańska, takich jak: Sopot, Wejherowo lub Starogard Gdański.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.