Prezentujemy poniżej 4 gabinety urologiczne w Gdyni. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabientach urologicznych w Gdyni to: leczenie stulejki chirurgiczne, obrzezanie całkowite oraz wydłużenie wędzidełka prącia.

Filtruj wyniki

Inne gabinety w pobliżu Gdyni, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gabinet urologiczny Gdynia - informacje

W gabinetach urologicznych świadczone są usługi z zakresu diagnostyki schorzeń układu moczowego oraz układu płciowego mężczyzn (choć częściowo również kobiet), a także kwalifikacja na zabiegi operacyjne w tym zakresie, przeprowadzane w warunkach sali operacyjnej. W gabinetach urologicznych w Gdyni przeprowadzana jest kwalifikacja do zabiegów w zakresie leczenia krótkiego wędzidełka prącia, m.in. do zabiegów plastycznych wydłużenia wędzidełka. Specjaliści diagnozują również niepłodność i podejmują w tym zakresie właściwe leczenie (m.in. poprzez wyleczenie schorzeń urologicznych, takich jak przerost prostaty czy zaburzenia erekcji).

W Gdyni gabinety urologiczne posiadają w swojej ofercie komplet badań, dotyczących układu moczowego i płciowego, takich jak diagnostyka obrazowa USG dróg moczowych czy jamy brzusznej. Ponadto wykonywana jest uroflowmetria (diagnostyka rozrostu prostaty) oraz urografia (badania nerek i dróg moczowych). Pacjenci mogą zostać poddani także badaniu ultrasonograficznemu przezodbytniczemu prostaty, badaniu urodynamicznemu orazcystoskopii.

Gabinety urologiczne w Gdyni to placówki, w których konsultacje i leczenie przeprowadza lekarz urolog.

Pacjenci szukali gabinetów urologicznych także w miastach pobliżu Gdyni, takich jak: Sopot lub Wejherowo.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.