Prezentujemy poniżej 5 gabinetów urologicznych w Krakowie. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabientach urologicznych w Krakowie to: leczenie stulejki chirurgiczne, wydłużenie wędzidełka prącia oraz konsultacja urologiczna.

Filtruj wyniki

Inne gabinety w pobliżu Krakowa, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gabinet urologiczny Kraków - informacje

Gabinet urologiczny to placówka medyczna, w ramach której przeprowadza się szczegółową diagnostykę schorzeń układu moczowo-płciowego i wykonuje kwalifikacje do ich leczenia operacyjnego oraz drobne zabiegi. W krakowskich gabinetach urologicznych lekarze kwalifikują pacjentów do operacji prostaty (leczenie laserem zielonym PVP, elektroresekcja gruczołu krokowego TURP oraz  operacyjne wyłuszczenie gruczolaka prostaty), a także leczą nietrzymanie moczu u kobiet i mężczyzn (terapia farmakologiczna) lub kwalifikują do zabiegowego leczenia tej dolegliwości (iniekcja dopęcherzowa toksyny botulinowej typu A, laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, leczenie operacyjne z użyciem taśm syntetycznych TOT/TVT czy wszczepienie sztucznego zwieracza cewki moczowej).

W gabinetach urologicznych w Krakowie, w ramach diagnostyki, wykonuje się podstawowe badania urologiczne, takie jak cystoskopia bez lub z pobraniem wycinka. Specjaliści przeprowadzają także badania ultrasonograficzne moszny oraz jąder.

W gabinetach urologicznych, zlokalizowanych w Krakowie, przyjmują lekarze, posiadający specjalizację z urologii.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.