Prezentujemy poniżej 2 gabinety urologiczne w Poznaniu. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabientach urologicznych w Poznaniu to: leczenie stulejki chirurgiczne, obrzezanie częściowe oraz obrzezanie całkowite.

Filtruj wyniki

Gabinet urologiczny Poznań - informacje

Gabinet urologiczny jest specjalistyczną placówką medyczną, w ofercie której znajduje się diagnostyka i leczenie nietrzymania moczu u kobiet i mężczyzn, a także kamicy układu moczowego. Gabinety urologiczne na terenie Poznania oferują leczenie zachowawcze lub skierowanie na leczenie operacyjne zaburzeń czynnościowych dolnych dróg moczowych z zakresu nietrzymania moczu z parcia i parć naglących, pęcherza neurogennego lub wysiłkowego nietrzymania moczu. Ponadto leczona jest tu kamica moczowa z zakresu kamicy nerek i moczowodów oraz kamicy pęcherza moczowego, jak również różnego rodzaju zakażenia dróg moczowych i nerek.

Gabinety urologiczne w Poznaniu wyposażone są w nowoczesny sprzęt służący, do diagnostyki schorzeń układu moczowego. Są to m.in. aparaty ultrasonograficzne, za pomocą których lekarze przeprowadzają USG narządów układu moczowo-płciowego zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet, aparaty rentgenowskie, wykorzystywane do badań urograficznych (w przypadku kamicy moczowej) oraz sprzęt do badań urodynamicznych (w przypadku problemów z nietrzymaniem moczu) a także lasery URSL do kruszenia kamieni układu moczowego.

W poznańskich gabinetach urologicznych pracują specjaliści urologii - wielu z nich posiada tytuł FEBU (europejski certyfikat z urologii - European Board of Urology).

Pacjenci szukali gabinetów urologicznych także w miastach pobliżu Poznania, takich jak: Luboń.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.