Prezentujemy poniżej 5 gabinetów urologicznych w Warszawie. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabientach urologicznych w Warszawie to: obrzezanie całkowite, leczenie stulejki chirurgiczne oraz obrzezanie częściowe.

Filtruj wyniki

Inne gabinety w pobliżu Warszawy, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gabinet urologiczny Warszawa - informacje

Gabinet urologiczny jest specjalistyczną palcówką medyczną oferującą swoim pacjentom wykrywanie łagodnego rozrostu prostaty oraz raka stercza, a także diagnozowanie schorzeń prącia, np. stulejki lub krótkiego wędzidełka. W warszawskich gabinetach urologicznych zdiagnozowany może zostać rodzaj zapalenia gruczołu krokowego z zakresu ostrego i przewlekłego bakteryjnego lub przewlekłego niebakteryjnego zapalenia prostaty czy bezobjawowego zapalenia gruczołu krokowego. Ponadto, leczeniu zachowawczemu mogą zostać poddani pacjenci z łagodnym przerostem prostaty, a w przypadku raka stercza zostaną zakwalifikowani do zabiegu operacyjnego. Warszawskie gabinety urologiczne oferują także zabiegi ambulatoryjne leczące stulejkę, polegające na częściowym lub całkowitym usunięciu napletka.

Wyposażenie gabinetów urologicznych w Warszawie to aparaty ultrasonograficzne do przeprowadzania m.in. USG gruczołu krokowego przez powłoki brzuszne, a także do USG prostaty transrektalnego (z głowicą transrektalną z możliwością pobrania wycinków prostaty). Ponadto znajdują się w nich narzędzia chirurgiczne, niezbędne do przeprowadzania drobnych zabiegów ambulatoryjnych.

W warszawskich gabinetach urologicznych przyjmują specjaliści urologii, z których część posiada tytuł FEBU (certyfikat Fellow of the European Board of Urology).

Pacjenci szukali gabinetów urologicznych także w miastach pobliżu Warszawy, takich jak: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki lub Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.