Prezentujemy poniżej 3 gabinety urologiczne we Wrocławiu. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabientach urologicznych we Wrocławiu to: leczenie stulejki chirurgiczne, obrzezanie częściowe oraz obrzezanie całkowite.

Filtruj wyniki

Gabinet urologiczny Wrocław - informacje

Gabinet urologiczny jest specjalistyczną placówką, w ramach której diagnozowane i leczone są schorzenia układu moczowego u mężczyzn i kobiet. We wrocławskich gabinetach urologicznych prowadzi się leczenie zachowawcze i zabiegowe stulejki (chirurgiczne poszerzenie ujścia napletka lub obrzezanie). Oferta gabinetów urologicznych we Wrocławiu obejmuje również leczenie nietrzymania moczu (farmakologiczne) oraz kwalifikacje do procedur operacyjnych, obejmujących m.in. założenie taśmy podcewkowej TVT.

W gabinetach urologicznych na terenie Wrocławia przeprowadza się całą gamę badań diagnostycznych, w tym USG układu moczowego (przezbrzuszne i przezoodbtynicze), biopsję gruczołu krokowego i cystoskopię (w razie konieczności połączoną z badaniem histopatologicznym), a także wymazy z cewki moczowej oraz badanie urodynamiczne.

W gabinetach urologicznych we Wrocławiu przyjmują specjaliści urologii, urologii dziecięcej (część z nich posiada prestiżowy tytuł Fellow of the European Board of Urology – FEBU) oraz chirurgii ogólnej.

Pacjenci szukali gabinetów urologicznych także w miastach pobliżu Wrocławia, takich jak: Brzeg.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.