Klinika chirurgiczna Kędzierzyn-Koźle

Prezentujemy poniżej 6 klinik chirurgicznych w Kędzierzynie-Koźlu. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w klinikach chirurgicznych w Kędzierzynie-Koźlu to: konsultacja ortopedyczna, operacja otwarta zespołu cieśni kanału nadgarstka oraz operacja palucha koślawego / halluksa.

Filtruj wyniki

Inne kliniki w pobliżu Kędzierzyna-Koźla, które mogą być dla Ciebie interesujące

Pacjenci szukali klinik chirurgicznych także w miastach pobliżu Kędzierzyna-Koźla, takich jak: Strzelce Opolskie, Rybnik, Zabrze, Opole, Ruda Śląska, Lubliniec lub Bytom.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.