Prezentujemy poniżej 7 klinik chirurgicznych w Toruniu. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w klinikach chirurgicznych w Toruniu to: konsultacja dermatologiczna, usunięcie kaszaka oraz usunięcie włókniaka.

Filtruj wyniki

Inne kliniki w pobliżu Torunia, które mogą być dla Ciebie interesujące

Pacjenci szukali klinik chirurgicznych także w miastach pobliżu Torunia, takich jak: Ciechocinek lub Inowrocław.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.