Prezentujemy poniżej 9 klinik chirurgicznych we Wrocławiu. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w klinikach chirurgicznych we Wrocławiu to: zmarszczki policzków - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym, linie poziome czoła - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym oraz linie pionowe czoła - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym.

Filtruj wyniki
Klinika chirurgiczna

Coramed
Wrocław

W klinice Coramed przyjmowani są pacjenci, którzy pragną poprawić swój wygląd i samopoczucie. Poprawa kondycji i wyglądu skóry prowad... więcej »

Pokaż szczegóły »
Pacjenci szukali klinik chirurgicznych także w miastach pobliżu Wrocławia, takich jak: Brzeg.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.