Prezentujemy poniżej 2 kliniki chirurgii plastycznej Waksmund. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w klinikach chirurgii plastycznej Waksmund to: plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych, plastyka chirurgiczna powiek górnych oraz plastyka chirurgiczna powiek dolnych.

Filtruj wyniki

Inne kliniki w pobliżu Waksmund, które mogą być dla Ciebie interesujące

Pacjenci szukali klinik chirurgii plastycznej także w miastach pobliżu Waksmund, takich jak: Nowy Targ, Rabka-Zdrój, Szczawnica lub Nowy Sącz.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.