Prezentujemy poniżej 1 klinika chirurgii ręki w Toruniu. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w klinikach chirurgii ręki w Toruniu to: plastyka przedsionka, leczenie stulejki chirurgiczne oraz leczenie nietrzymania moczu u kobiet taśmą tvt / tot.

Filtruj wyniki
Pacjenci szukali klinik chirurgii ręki także w miastach pobliżu Torunia, takich jak: Ciechocinek, Inowrocław lub Bydgoszcz.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.