Prezentujemy poniżej 7 klinik dermatologicznych w Gdańsku. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w klinikach dermatologicznych w Gdańsku to: usunięcie znamienia barwnikowego, usunięcie kaszaka oraz usunięcie tłuszczaka.

Filtruj wyniki

Inne kliniki w pobliżu Gdańska, które mogą być dla Ciebie interesujące

(Pruszcz Gdański) - 10 km od Gdańska

SonoExpert

Oferta SonoExpert obejmuje kompleksową diagnostykę, leczenie zachowawcze oraz ambulatoryjne leczenie zabiegowe z zakresu takich specj... więcej

Pruszcz Gdański ul. Obrońców Poczty Polskiej 4 lok. 2
Pacjenci szukali klinik dermatologicznych także w miastach pobliżu Gdańska, takich jak: Wejherowo lub Starogard Gdański.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.