Prezentujemy poniżej 10 klinik dermatologicznych w Tychach. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w klinikach dermatologicznych w Tychach to: usunięcie znamienia barwnikowego, bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym oraz bruzdy wargowo-bródkowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym.

Filtruj wyniki

Inne kliniki w pobliżu Tychów, które mogą być dla Ciebie interesujące

Pacjenci szukali klinik dermatologicznych także w miastach pobliżu Tychów, takich jak: Ruda Śląska, Sosnowiec, Chorzów, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Zabrze, Gliwice, Rybnik lub Cieszyn.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.