Prezentujemy poniżej 7 klinik ginekologii plastycznej w Gdyni. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w klinikach ginekologii plastycznej w Gdyni to: linie poziome czoła - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową, linie pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową oraz kurze łapki - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową.

Filtruj wyniki

Inne kliniki w pobliżu Gdyni, które mogą być dla Ciebie interesujące

Klinika ginekologii plastycznej

Perfect Medica
Gdańsk - 20 km od Gdyni

W naszej klinice przygotowaliśmy bogatą ofertę zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, ogólnej i dziecięcej, ortopedii a także gine... więcej »

Pokaż szczegóły »
Pacjenci szukali klinik ginekologii plastycznej także w miastach pobliżu Gdyni, takich jak: Wejherowo.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.