Klinika ginekologii plastycznej Wrocław

Prezentujemy poniżej 9 klinik ginekologii plastycznej we Wrocławiu. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w klinikach ginekologii plastycznej we Wrocławiu to: bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym, linie poziome czoła - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową oraz dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym.

Filtruj wyniki
Pacjenci szukali klinik ginekologii plastycznej także w miastach pobliżu Wrocławia, takich jak: Brzeg.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.