Klinika medycyny estetycznej Jastrzębie-Zdrój

Prezentujemy poniżej 21 klinik medycyny estetycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w klinikach medycyny estetycznej w Jastrzębiu-Zdroju to: linie poziome czoła - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową, linie pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową oraz kurze łapki - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową.

Filtruj wyniki

Inne kliniki w pobliżu Jastrzębia-Zdroju, które mogą być dla Ciebie interesujące

Pacjenci szukali klinik medycyny estetycznej także w miastach pobliżu Jastrzębia-Zdroju, takich jak: Rybnik, Cieszyn, Racibórz, Ruda Śląska, Zabrze, Chorzów lub Bytom.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.