Prezentujemy poniżej 8 klinik ortopedycznych Żory. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w klinikach ortopedycznych Żory to: konsultacja ortopedyczna, usunięcie znamienia barwnikowego oraz usunięcie kaszaka.

Filtruj wyniki

Inne kliniki w pobliżu Żory, które mogą być dla Ciebie interesujące

Klinika ortopedyczna

Artimex
Racibórz - 35 km od Żory

ARTIMEX – EURODENT to wielospecjalistyczna klinika, która świadczy kompleksowe usługi medyczne w takich dziedzinach jak m.in. ortoped... więcej »

Pokaż szczegóły »
Pacjenci szukali klinik ortopedycznych także w miastach pobliżu Żory, takich jak: Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Gliwice, Zabrze, Cieszyn, Chorzów, Bytom, Jaworzno lub Dąbrowa Górnicza.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.