Klinika otolaryngologiczna Nowy Targ

Prezentujemy poniżej 3 kliniki otolaryngologiczne w Nowym Targu. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w klinikach otolaryngologicznych w Nowym Targu to: miniflebektomia (szydełkowanie żył), skleroterapia naczyń żylnych kończyn dolnych oraz laserowe leczenie żylaków kończyn dolnych evlt.

Filtruj wyniki

Inne kliniki w pobliżu Nowego Targu, które mogą być dla Ciebie interesujące

Pacjenci szukali klinik otolaryngologicznych także w miastach pobliżu Nowego Targu, takich jak: Rabka-Zdrój, Zakopane lub Szczawnica.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.