Prezentujemy poniżej 4 kliniki rehabilitacyjne w Sosnowcu. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w klinikach rehabilitacyjnych w Sosnowcu to: konsultacja ortopedyczna, punkcja stawu oraz nakłucie stawu - aspiracja lub wstrzyknięcie leku (mały staw lub kaletka).

Filtruj wyniki

Inne kliniki w pobliżu Sosnowca, które mogą być dla Ciebie interesujące

Pacjenci szukali klinik rehabilitacyjnych także w miastach pobliżu Sosnowca, takich jak: Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Bytom, Jaworzno, Ruda Śląska, Tychy, Zabrze, Gliwice lub Rybnik.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.