Prezentujemy poniżej 9 klinik stomatologicznych w Gliwicach. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w klinikach stomatologicznych w Gliwicach to: konsultacja stomatologiczna, wypełnienie ubytku światłoutwardzalne oraz usunięcie zęba jednokorzeniowego.

Filtruj wyniki

Inne kliniki w pobliżu Gliwic, które mogą być dla Ciebie interesujące

Pacjenci szukali klinik stomatologicznych także w miastach pobliżu Gliwic, takich jak: Zabrze, Ruda Śląska, Bytom, Chorzów, Rybnik, Sosnowiec, Tychy, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Dąbrowa Górnicza, Racibórz, Lubliniec lub Jaworzno.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.