Prezentujemy poniżej 3 szpitale rehabilitacyjne w Katowicach. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w szpitalach rehabilitacyjnych w Katowicach to: operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki, leczenie operacyjne żylaków kończyn dolnych oraz usunięcie znamienia barwnikowego.

Filtruj wyniki

Inne szpitale w pobliżu Katowic, które mogą być dla Ciebie interesujące

Pacjenci szukali szpitali rehabilitacyjnych także w miastach pobliżu Katowic, takich jak: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Jaworzno, Gliwice, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój lub Bielsko-Biała.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.