Prezentujemy poniżej 3 szpitale rehabilitacyjne w Zabrzu. Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w szpitalach rehabilitacyjnych w Zabrzu to: operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki, leczenie operacyjne żylaków kończyn dolnych oraz usunięcie znamienia barwnikowego.

Filtruj wyniki

Inne szpitale w pobliżu Zabrza, które mogą być dla Ciebie interesujące

Pacjenci szukali szpitali rehabilitacyjnych także w miastach pobliżu Zabrza, takich jak: Gliwice, Ruda Śląska, Bytom, Chorzów, Sosnowiec, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Rybnik, Jaworzno, Lubliniec, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Jastrzębie-Zdrój lub Racibórz.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.