ODR Puławy NZOZ Ośrodek Diagnostyki Radiologicznej i USG

Przychodnia ODR Puławy Przychodnia ODR Puławy Przychodnia ODR Puławy Przychodnia ODR Puławy

Opis placówki

NZOZ Ośrodek Diagnostyki Radiologicznej i USG w Puławach został założony w 1996 roku i od tego czasu należy do czołowych centrów badań diagnostycznych w województwie lubelskim. Systematycznie poszerzamy ofertę i nabywamy kolejne zaawansowane technologicznie urządzenia. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom pacjentów, otworzyliśmy dwie nowe filie: w Kazimierzu Dolnym i Opolu Lubelskim. Dzięki dotacjom unijnym od 2010 roku nasze centra przeszły proces całkowitej cyfryzacji, co pozwoliło nam podnieść jakość świadczonych usług na najwyższy światowy poziom. Dotacjom zawdzięczamy również wyposażenie stacji opisowej w nowoczesną aparaturę, która umożliwia nam przeprowadzanie w ramach badań konsultacji z najlepszymi radiologami w kraju i za granicą.

Nasz ośrodek specjalizuje się w diagnostyce obrazowej. Oferujemy pacjentom szeroką gamę badań, począwszy od klasycznej radiologii, a skończywszy na specjalistycznych badaniach RTG. Wszystkie wykonywane przez nas badania rentgenodiagnostyczne zapisujemy na płytce CD, jak również na innych nośnikach elektronicznych. Do wyposażenia ośrodka należy zaawansowany technologicznie scaner z opcją wydruku badania na filmie (multiformat kamera KONICA).

ORD w Puławach oferuje specjalistyczne badania RTG, opisywane przez lekarza specjalistę radiologa. Zakres usług obejmuje zdjęcia RTG kręgosłupa (wszystkie ujęcia: statyczne, dynamiczne, celowane itd.), kolan (przy obciążeniu, tunelowe i osiowe rzepek) oraz sylwetkowe (również z naniesieniem linii). Ponadto przeprowadzamy specjalistyczne badania RTG małych struktur kostnych, płuc, części kostnych klatki piersiowej oraz struktur głowy (czaszki, uszu, zatok). Posiadamy sprzęt do badania gęstości kości – densytometria.

Zapraszamy osoby zamierzające przejść leczenie stomatologiczne. Wykonujemy szereg procedur rentgenowskich na potrzeby wizyty u dentysty, od pantomogramu po cephalometrię (zdjęcie rentgenowskie Tele-boczne czaszki). Wyniki badań rentgenowskich w stomatologii oferujemy w formie wydruku na filmie rentgenowskim (sporządzone techniką laserową), na papierze termo czułym (videoprinter) bądź na nośniku elektronicznym w Systemie Juvex. Wykonujemy analizę cyfrową cephalometrii na potrzeby gabinetów ortodontycznych.

W ofercie ODR Puławy pacjenci znajdą również diagnostykę elektrokardiograficzną. Podstawą do przeprowadzenia tego typu badań są wszelkiego rodzaju bóle w klatce piersiowej, dojrzały wiek pacjenta (profilaktyka po 50. roku życia) oraz otyłość. Procedury EKG wykonywane są na potrzeby dokumentacji sanatoryjnej oraz dla sportowców. Badania są wykonywane w systemie telemedycyny we współpracy z Centrum Kardiologii w Katowicach. Opis badania dokonywany przez specjalistów kardiologów w ciągu 15-30 minut.

Przeprowadzamy badania USG jamy brzusznej, gruczołu tarczycy, ślinianek i gruczołu sutkowego oraz części miękkich i mięśni. Pacjenci ODR mogą także skorzystać z badań ultrasonograficznych stawów ruchomych, w tym USG kolana, barków, ręki oraz stopy.

W chwili obecnej wykonujemy bezpłatne badania USG stawów dla SPZ ZOZ w Puławach i PCZ – Powiatowe Centrum Zdrowia w Opolu Lubelskim w ramach świadczeń NFZ

Pomoc znajdą u nas osoby borykające się ze zwyrodnieniami żył (m.in. żylaki). W trakcie diagnostyki korzystamy z nowoczesnej aparatury do badania przepływu naczyń, posiadającej funkcję USG Color Doppler.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kliniki.

Udogodnienia dla pacjentów

Dokładamy wszelkich starań, aby pacjenci czuli się pewnie i komfortowo na każdym etapie wizyty w placówce. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie. Wszelkie sugestie odwiedzających nas osób traktujemy z należytą uwagą, gdyż dobro pacjentów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

Oferujemy bezpłatne badanie mammograficzne pacjentkom w wieku 50-69 lat.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w ODR Puławy NZOZ Ośrodek Diagnostyki Radiologicznej i USG w Puławach.

Konsultacje

Stomatologia

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik ODR Puławy NZOZ Ośrodek Diagnostyki Radiologicznej i USG jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w ODR Puławy NZOZ Ośrodek Diagnostyki Radiologicznej i USG

Filarem działalności ODR jest diagnostyka obrazowa. Przeprowadzamy szeroką gamę badań RTG, od kardiologicznych, przez stomatologiczne po mammografię oraz USG ginekologiczne. Z pełną listą świadczonych przez nas usług mogą się Państwo zapoznać dzięki poniższemu cennikowi:

100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl

Zespół

Kadra centrum diagnostycznego ODR Puławy składa się ze znakomicie wykwalifikowanych lekarzy specjalistów z dużym doświadczeniem zawodowym. Członkowie zespołu sukcesywnie podnoszą kwalifikacje i doskonalą umiejętności poprzez udział w szkoleniach i kursach, dzięki czemu oferowane przez nich świadczenia są na najwyższym poziomie.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w ODR Puławy.

Certyfikaty

ODR Puławy zapewnia pacjentom dostęp do usług medycznych na najwyższym poziomie. Posiada certyfikaty ISO 9001:2009 oraz 14001:2005, stanowiące potwierdzenie spełniania przez nasze centrum surowych norm zarządzania jakością. Ponadto placówka należy do grona uczestników Programu Rzetelna Firma.

Jednych z naszych największych osiągnięć jest to, że od wielu lat zajmujemy czołowe miejsca w rankingach najlepszych pracowni mammograficznych w województwie lubelskim oraz Polsce.

W 2013 roku, jako pierwsi w Puławach, wprowadziliśmy badanie gęstości kości (densytometrię) urządzeniem rentgenowskim Dexxum T, wyprodukowanym przez firmę OSTEOSYS. Od tego czasu przeprowadziliśmy diagnostykę szyjki kości udowej oraz przedramienia u ponad 23 tysięcy kobiet.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

81 478pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 9:00 - 12:00)

Adres placówki

ODR Puławy NZOZ Ośrodek Diagnostyki Radiologicznej i USG
ul. Wróblewskiego 18 3 i 4
24-100 Puławy

Godziny otwarcia

  • poniedziałek17:30-9:00
  • wtorek17:30-9:00
  • środa17:30-9:00
  • czwartek17:30-9:00
  • piątek17:30-9:00
  • sobota12:00-9:00
  • niedzielanieczynne

Dojazd

NZOZ Ośrodek Diagnostyki Radiologicznej i USG znajduje się przy ul. Wróblewskiego w Puławach. Znakomita lokalizacja umożliwia szybkie skomunikowanie z najważniejszymi punktami w mieście. Od najbliższego przystanku autobusowego dzieli nas około 100 m, zaś od Dworca Głównego PKP/PKS – około 2 km. Międzynarodowy Port Lotniczy Lublin mieści się w odległości około 70 km od placówki.