Onkolmed Lecznica Onkologiczna

4,6 / 5  - 1462 opinie
Wygląd zewnętrzny Onkolmed Gabinet zabiegowy Onkolmed Recepcja, poczekalnia Onkolmed Wnętrza, wystrój Onkolmed Gabinet zabiegowy Onkolmed Gabinet zabiegowy Onkolmed Gabinet zabiegowy Onkolmed Logo Onkolmed Lecznica Onkologiczna

Opis placówki

Onkolmed to nowoczesna prywatna lecznica onkologiczna, która oferuje kompleksową opiekę medyczną osobom z chorobami nowotworowymi, neurologicznymi i endokrynologicznymi. Dysponujemy zapleczem laboratoryjnym, przeprowadzamy szereg badań analitycznych, które są zalecane w zależności od wskazań klinicznych. Zgłaszający się do nas pacjenci mogą liczyć na profesjonalną opiekę, począwszy od pierwszego etapu, jakim jest rzetelna diagnostyka, przez optymalną terapię, a skończywszy na rehabilitacji po zabiegach i monitorowaniu stanu zdrowia. Kompleksowość proponowanej przez nas oferty polega na tym, że prócz operacji chirurgicznych, chemioterapii  i radioterapii przeprowadzamy terapię psychologiczną dla osób dotkniętych chorobą nowotworową oraz ich rodzin.

Zakres wykonywanych przez nas usług medycznych jest bardzo szeroki. Zajmujemy się chirurgią onkologiczną, w tym także ginekologią i urologią onkologiczną. Leczymy chorych z nowotworami piersi, płuc, jamy brzusznej, narządów rodnych, głowy i szyi oraz tarczycy. Pomagamy również pacjentom z nowotworami układu chłonnego i innymi chorobami hematologicznymi. Profesjonalną opiekę znajdą u nas osoby z nowotworami o nieznanym ognisku pierwotnym. Wykonujemy badanie USG każdego narządu, a w ramach diagnostyki kardiologicznej EKG i echo serca.

Przeprowadzamy kompleksową terapię przeciwobrzękową (KTP) u pacjentów z obrzękiem limfatycznym pierwotnym i wtórnym.

W naszym ośrodku mieści się Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej, w której wykwalifikowani interniści diagnozują i leczą choroby wszelkich najistotniejszych układów. Zajmują się schorzeniami układu sercowo-naczyniowego, oddechowego, przewodu pokarmowego, nerek i dróg moczowych oraz krwiotwórczego. Pomagamy również cierpiącym na alergie,  reumatyzm i choroby metaboliczne. Zajmujemy się leczeniem chorób obwodowego układu nerwowego i ośrodka układu nerwowego.

Nasza kadra medyczna to profesjonaliści, wśród których znajdują się profesorowie i doktorzy nauk medycznych z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Pacjenci zgłaszający się do Lecznicy Onkolmed mogą wziąć udział w międzynarodowych badaniach klinicznych, co pozwala na stosowanie nowoczesnych terapii.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Onkolmed to ośrodek, który może się poszczycić bogatym wyposażeniem sal zabiegowych i gabinetów. Sukcesywnie nabywamy kolejne urządzenia medyczne, dzięki którym możemy oferować leczącym się u nas pacjentom innowacyjne techniki zabiegowe cechujące się dużą skutecznością. Wśród posiadanej przez nas aparatury medycznej znajduje się, między innymi:

 • USG – nowoczesny aparat ultrasonograficzny wykorzystywany do nieinwazyjnej metody badania diagnostycznego (obrazowania metodą USG). Badanie z jego użyciem polega na uzyskaniu obrazów przekrojów ciała ludzkiego w oparciu o zjawisko rozchodzenia się fali ultradźwiękowej, odbijającej się od ruchomych krwinek.
 • Aparatura do EKG – urządzenie medyczne, którego technologia bazuje na rejestracji elektrycznej czynności mięśnia sercowego. Wykorzystujemy je do badania znanego pod nazwą elektrokardiografia, wykonywanego w celu rozpoznawania chorób serca.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Nasza klinika oferuje pacjentom szereg innowacyjnych technik zabiegowych wykorzystywanych w nowoczesnych wnętrzach przez wysoce wyspecjalizowany personel. Przykładamy wszelkich starań, by odwiedzające nas osoby czuły się w pełni swobodnie i komfortowo. W celu zapewnienia im poczucia wygody i bezpieczeństwa przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień.

 • Nowoczesna klinika – nasz ośrodek jest zaprojektowany według surowych norm, z ogromną dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu nasi pacjenci już w chwili przekroczenia progu mogą przekonać się, że trafili pod opiekę profesjonalistów.
 • Nowoczesne gabinety – wszystkie zabiegi przeprowadzamy w znakomicie wyposażonych gabinetach, przy zastosowaniu zaawansowanej technologicznie aparatury medycznej.
 • Komfortowa poczekalnia – czas oczekiwania na konsultację bądź zabiegi nasi pacjenci spędzają w przestronnej, ale przytulnej poczekalni, w której będą mogli się w pełni odprężyć i zrelaksować.
 • Leczenie w ramach NFZ – nasz ośrodek oferuje pacjentom możliwość skorzystania z usług lekarzy Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej. W ramach kontraktu  z Narodowym Funduszem Zdrowia leczące się u nas osoby mogą spotkać się z internistą (współpracujemy z doświadczonymi lekarzami rodzinnymi), bez konieczności czekania w kolejce, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
 • Zaplecze laboratoryjne – na terenie przychodni znajduje się nowoczesne i wyśmienicie zaopatrzone zaplecze laboratoryjne.
 • Rabaty dla pacjentów POZ – osoby leczące się w Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej mogą liczyć na atrakcyjne rabaty na konsultacje u naszych specjalistów oraz na zabiegi przeprowadzane w naszej lecznicy.
 • Badania kliniczne – umożliwiamy pacjentom wzięcie udziału w badaniach klinicznych. Osoby zakwalifikowane do udziału w programie mogą liczyć na bezpłatne badania diagnostyczne, leki oraz profesjonalną opiekę medyczną.
 • Parking dla pacjentów – pacjenci, którzy przyjechali do nas własnym samochodem, mają możliwość skorzystania z parkingu znajdującego się przed budynkiem.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Onkolmed Lecznica Onkologiczna w Warszawie.

Konsultacje

Onkologia

Masaże

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Onkolmed Lecznica Onkologiczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Onkolmed Lecznica Onkologiczna

W naszym ośrodku zajmujemy się kompleksowym leczeniem osób z chorobami nowotworowymi. Przeprowadzamy badania i konsultacje, a także wykonujemy operacje w znieczuleniu miejscowym. Zajmujemy się usuwaniem znamion skórnych i guzków w warunkach ambulatoryjnych. Leczymy pacjentów z nowotworami piersi, płuc, układu chłonnego, a także poddajemy terapii osoby z nowotworami przewodu pokarmowego, tarczycy oraz głowy i szyi. W zakres naszych usług wchodzi również ginekologia onkologiczna – oferujemy badania cytologiczne oraz konsultacje i leczenie w zakresie choroby narządu rodnego. Pomagamy zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Leczymy schorzenia układu moczowego, nerek, jąder, a także pęcherza moczowego i prostaty.

W zakres oferowanej przez nas pomocy wchodzi również porada dietetyka, który dobiera odpowiednią dietę dla pacjenta.

Co leczymy

W naszym ośrodku zajmujemy się kompleksowym leczeniem osób z chorobami nowotworowymi. Przeprowadzamy badania i konsultacje, a także wykonujemy zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym. Zajmujemy się usuwaniem znamion skórnych i guzków w warunkach ambulatoryjnych. Leczymy pacjentów z każdym rodzajem nowotworu.

W zakres naszych usług wchodzą również badania laboratoryjne, cytologiczne, histopatologiczne, badania USG, EKG oraz Echo serca.

Oferujemy nie tylko konsultacje medyczne. Nasza opieka nad pacjentem i jego rodziną jest wszechstronna i obejmuje również porady dietetyka, rehabilitacje oraz konsultacje psychologiczne.

Opinie z internetu

Placówka Onkolmed została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.6 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 1462 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,6

1462 ocen
(z 3 źródeł)
3,9 / 5  (24 ocen placówki na Google.pl)
4,8 / 5  (20 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (1418 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Nasza Klinika może się poszczycić wyjątkowym zespołem medycznym, wśród którego są sami specjaliści światowej klasy – ordynatorzy, profesorowie, konsultanci wojewódzcy.

Pacjentami z rakiem piersi zajmują się onkolodzy kliniczni ze specjalizacją II stopnia: lek. Ewa Szombara

Pacjenci z nowotworami w obrębie głowy i szyi mogą się zgłosić na konsultacje do prof. dr hab. n. med. Andrzeja Kaweckiego, prezesa Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Onkologicznego oraz Konsultanta Województwa Mazowieckiego w Dziedzinie Radioterapii Onkologicznej.

Dr n. med. Maciej Głogowski zajmuje się leczeniem chirurgicznym nowotworów płuc i klatki piersiowej. Chirurgiem zajmującym się nowotworami mózgu jest neurochirurg prof. dr hab. n. med. Tomasz Mandat.

W endokrynologii specjalizuje się dr n. med. Małgorzata Czetwertyńska.

Dr n. med. Krzysztof Gawrychowski udziela konsultacji i zajmuje się leczeniem w zakresie ginekologii onkologicznej, natomiast leczenie skojarzone nowotworu trzonu macicy przeprowadza prof. dr hab. n. med. Grzegorz Panek.

W układzie moczowym oraz w leczeniu nowotworów męskich narządów płciowych specjalizuje się dr n. med. Roman Sosnowski.

Więcej 

lek. Mateusz Spałek

radiolog onkologiczny

Lek. Mateusz Spałek ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny na Wydziale Lekarskim w Zabrzu oraz studia podyplomowe w zakresie prowadzenia i monitorowania badań klinicznych. Staż podyplomowy odbył w Wojskowym Instytucie Medycznym, dodatkowo brał udział w ... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Lek. Tomasz Bajena jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Dyplom i prawa do wykonywania zawodu uzyskał w 1988 roku. W 1991 roku uzyskał I, a w 1996 roku II stopień specjalizacji w dziedzinie chorób wewnętrznych. Jest tak... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Lek. Elżbieta Wojciechowska-Lampka ukończyła Łódzką Akademię Medyczną. Posiada tytuł specjalisty z zakresu radioterapii onkologicznej. Doświadczenie zdobywała, obejmując stanowiska asystenta oraz wykładowcy, jak również podczas licznych staży stypendi... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Lek. Anna Ejduk posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zawodzie. Początki jej kariery zawodowej sięgają roku 1994, kiedy ukończyła studia medyczne i rozpoczęła staż podyplomowy. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizację m... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Onkolmed.

Certyfikaty

Jednym z największych atutów naszej kliniki jest wykwalifikowana kadra medyczna, z jaką udało nam się nawiązać współpracę. Odwiedzający nas pacjenci są przyjmowani przez wybitnych specjalistów różnych dziedzin medycyny. Cechuje nas doświadczenie, wiedza i profesjonalizm. Wszyscy lekarze zatrudnieni w naszej placówce posiadają specjalizację II stopnia. Wśród nich można wymienić profesorów z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem klinicznym, doktorów nauk medycznych oraz młodą kadrę, która nie ustaje w ciągłym zgłębianiu wiedzy w zakresie innowacyjnych technik zabiegowych. Systematycznie bierzemy udział w konferencjach naukowych w kraju i za granicą, wymieniając się doświadczeniami i konsultując ze specjalistami z innych państw. Dzięki temu możemy na bieżąco śledzić najnowsze doniesienia medyczne i służyć pacjentom najlepszą jakością leczenia, co jest dla nas wartością priorytetową.

Bierzemy udział w licznych akcjach, których celem jest uświadomienie społeczeństwu, jak ważna jest profilaktyka, pozytywne myślenie oraz aktywność fizyczna. Między innymi, 20 października 2013 roku uczestniczyliśmy w biegu charytatywnym „Przegonić raka”. Bieg miał miejsce na warszawskiej Agrykoli, a nasza klinika była jednym z fundatorów nagród. W trakcie imprezy chętni mogli zadawać pytania naszym specjalistom. Kolejnym osiągnięciem jest nawiązanie współpracy z Fundacją Wygrajmy Zdrowie.

Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem – jesteśmy otwarci na współpracę z innymi placówkami medycznymi w zakresie działalności edukacyjnej, leczenia i diagnostyki. Zajmujemy się organizacją warsztatów psychologicznych ułatwiających uporanie się ze stresem, a także cykl seminariów poświęconych tematyce profilaktyki i leczenia raka piersi i szyjki macicy. Leczącym się w naszej przychodni osobom oferujemy nie tylko pomoc doświadczonych onkologów, ale i specjalistów w zakresie endokrynologii i neurologii.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

22 626pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 20:00)

Adres placówki

Onkolmed Lecznica Onkologiczna
ul. Nowoursynowska 139L
02-776 Warszawa

Godziny otwarcia

 • poniedziałek20:00-8:00
 • wtorek20:00-8:00
 • środa20:00-8:00
 • czwartek20:00-8:00
 • piątek20:00-8:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Nasza klinika znajduje się w dzielnicy Ursynów, w rejonie nowych bloków i dużej ilości zieleni. Znakomita lokalizacja ośrodka jest jednym z naszych największych atutów. Do najbliższego przystanku autobusowego można dotrzeć w ciągu kilku minut. Zatrzymują się przy nim autobusy linii 166 i 179. Z kolei najbliższa stacja metra (Metro Natolin) znajduje się w odległości ok. 1,5 km. Ok. 20 minut zajmuje dotarcie do dworca PKP Warszawa Centralna, natomiast do Portu Lotniczego Warszawa-Okęcie im. F. Chopina można dojechać w ciągu kwadransa.

Dzielnica jest nie tylko znakomicie skomunikowana z resztą miasta, ale i obfita w atrakcje turystyczne. Odwiedzający nas pacjenci mogą z łatwością dotrzeć do okolicznych zabytków oraz terenów rekreacyjnych, takich jak Las Kabacki im. Stefana Starzyńskiego. Godny poznania jest, między innymi, Pałac Krasińskich z XVIII wieku, przez wzgląd na swoją dzisiejszą funkcję nazywany „Pałacykiem Rektorskim” (mieści się w nim rektorat SGGW). Atrakcyjny jest również zespół parkowo-pałacowy w Natolinie oraz najstarsza istniejąca parafia warszawska, czyli Kościół i parafia św. Katarzyny. Niedaleko naszego ośrodka biegnie Aleja Kasztanowa – zabytkowa ulica spacerowa, przy której rośnie wiele gatunków drzew, w tym dęby szypułkowe, jabłonie i kasztanowce.