Badanie usg - opinie o Tourmedica.pl


 • "Jestem bardzo zadowolona z konsultacji oraz Pani doktor. Również Pani Marta jest przesympatyczną osobą.Szybko odpowiada na wiadomości oraz dostosowuje do potrzeb pacjentów. Polecam !!!!!"

  OPINIA PACJENTA:
  Patrycja B (Bydgoszcz, 30.08.2017)
  ZABIEG:
   
  Marta, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Dziekuje za bardzo profesjonalna i mila obsluge telefoniczna! Za Pana pomoc w dobraniu odpowiedniego terminu i cierpliwe wyjasnienie mi wszelkich szczegolow. To sie rzadko zdarza."

  OPINIA PACJENTA:
  Grzegorz G. (Warszawa, 20.03.2017)
  ZABIEG:
   
  Barłomiej, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Dziękuję Pani Izabello za terminowe zgranie obydwu badań w naprawdę profesjonalnej Klinice. Dr Puto jest empatycznym, cierpliwym lekarzem, wyjaśniającym wszystko. Polecam!"

  OPINIA PACJENTA:
  Beata Joanna (Łódź, 14.09.2016)
  ZABIEG:
   
  Izabela, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Świetnie dobrane miejsce, bo blisko mojej pracy. Dziękuję za wzięcie tego pod uwagę. Badanie ok. Przebiegło pomyślnie :) Bardzo konkretny lekarz. Miłego dnia :)"

  OPINIA PACJENTA:
  Adam Ch. (Łódź, 05.09.2016)
  ZABIEG:
   
  Izabela, Doradca medyczny Tourmedica.pl

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska